Zakończenie roku szkolnego w kl. I-III

W dniu 24 czerwca br. na boisku szkolnym odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego dla klas I-III.W uroczystości udział wzięli uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Wicedyrektor szkoły Pani Aleksandra Prószyńska w swym wystąpieniu, przywitała zaproszonych gości, całe Grono Pedagogiczne i społeczność uczniowską. Następnie uczniowie klas trzecich przedstawili krótki program
artystyczny. To właśnie w tym dniu przyszło im pożegnać mury naszej szkoły.

Pani dyrektor dokonała podsumowania niezwykle zróżnicowanego, ale też dynamicznego roku szkolnego zwracając szczególną uwagę nawiele sukcesów uczniów. Podziękowała nauczycielom, a przede wszystkim uczniom za ich wielką aktywność i oddanie. Wyróżnieni uczniowie klas trzecich otrzymali dyplomy i nagrody.

Ważnym momentem uroczystości było pożegnanie odchodzącej na zasłużoną emeryturę Pani Barbary Wiji. Dyrektor w imieniu całej społeczności złożyła podziękowania i słowa uznania w kierunku Pani Basi, która przepracowała w
naszej szkole 40 lat jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, a od momentu otwarcia “ starej szkoły” pełniła w niej rolę wicedyrektora.
Wszystkim życzymy zasłużonego odpoczynku i radości.