Podium dla uczniów z Zebrzydowic

Dnia 20 kwietnia 2022r. nastąpiło uroczyste rozdanie nagród w powiatowym konkursie „Zdrowie po cieszyńsku”. Celem konkursu jest promowanie szeroko pojętego zdrowia w połączeniu z tradycją i kulturą Śląska Cieszyńskiego. Zadaniem uczestników było stworzenie pracy, której fabuła będzie zawierała rozpoznawalne elementy charakterystyczne dla powiatu przy jednoczesnym upowszechnieniu zasad promocji zdrowia z czytelnym morałem prozdrowotnym.

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w kategorii gra edukacyjna bezkonkurencyjnie podium przyznano reprezentantom z zebrzydowickiej podstawówki. I miejsce zdobyły Zuzanna Augustyn i Maja Trzaskalik z kl.7d za grę „ Cieszyńska wieża zdrowia”, II miejsce uzyskały Katarzyna Majer i Weronika Szewczyk z kl. 7d za grę „Czerwona perełka”, zaś III miejsce trafiło do chłopców z klasy 6a- Bartosza Brzóski i Szymona Salamona, którzy stworzyli grę „Odkrywcy znad Olzy”. Uczniów do konkursu przygotowała polonistka Katarzyna Dynek. Zwycięzcom gratulujemy kreatywności i życzymy dalszych sukcesów!