Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon"

Mimo niełatwego dla wszystkich tego roku szkolnego w związku z pandemią koronawirusa i nauką zdalną udało się w klasach 1-3 zorganizować kilka konkursów.

W marcu dzieci miały możliwość uczestniczyć w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon”. Odbył się także konkurs matematyczny dla klas 3 „Mistrz tabliczki mnożenia”. W czerwcu przeprowadzono konkurs ortograficzny. 21 czerwca na boisku szkolnym zostały wręczone dyplomy oraz nagrody dla zwycięzców:

-Natalia Krótki uzyskała tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon” z matematyki.

-w konkursie matematycznym Mistrzami Tabliczki mnożenia zostały: Lena Kapała z kl. 3b i Natalia Krótki z kl. 3c.

-w konkursie ortograficznym I miejsce zajął Igor Fidor z kl. 3b, II m. Natalia Krótki z kl. 3c , III m. Lena Kapała z kl. 3b .

Gratulujemy sukcesów!