Zostań pisarzem z…

Podczas nauki zdalnej uczniowie Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach nie próżnowali. Byli tacy, którzy zaangażowali się w konkursy na różnych szczeblach.

Z przyjemnością informujemy, że w gronie laureatów XII edycji Międzynarodowego Konkursu Literackiego z cyklu „Zostań pisarzem z…” pt. „Histo(e)ryjki domowe” znalazło się troje naszych uczniów. W kategorii klas VII- VIII zaszczytne I miejsce zajęła Milena Duraj z kl. VIII a, II miejsce uzyskała Amelia Szuścik z kl. VIII b. W grupie młodszej wyróżnienie zdobył Stanisław Nikonowicz z kl. Va. Dodatkowo szkoła została wyróżniona nagrodą specjalną, którą w tym roku jest pakiet książek autorstwa patrona konkursu Michała Rusinka. Uczniów do konkursu przygotowały polonistki: Aldona Kopiec, Jadwiga Nowakowska i Katarzyna Dynek. Gratulujemy!!!