Dzień Wiosny

18 marca w naszej szkole, w klasach I-III zorganizowano Dzień Wiosny. Uczniowie przyszli ubrani w kolorach wiosny: żółtym i pomarańczowym, a następnie wzięli udział w konkursach.

Uczniowie klas I różnymi technikami wykonali pracę plastyczną,,Pani Wiosna”, II klasy ,,Zwiastuny wiosny”, a uczniowie klas III mieli za zadanie w ciągu 15 minut, napisać jak najwięcej wyrazów odpowiadających na pytanie: ,,Co jest, a co może być zielone”? Rekordziści z poszczególnych klas zdążyli napisać 84, 76 i 61 wyrazów.

Ponadto w tym pełnym wiosennych akcentów dniu, uczniowie klasy 2c zrobili zielone, witaminowe jeże, wykorzystując zielone warzywa i owoce. Jeże z ,,kolcami pełnymi witamin” wyglądały imponująco, a ich przygotowanie, sprawiło dzieciom radość i zadowolenie. Najlepsze prace konkursowe zostały nagrodzone.

A oto niektóre z nagrodzonych prac i witaminowe jeże.