SPOTKANIE ON LINE Z DYREKTOREM GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W ZEBRZYDOWICACH

W ramach prowadzonej od dwóch lat w klasie 2c akcji czytelniczej, uczniowie spotkali się on line z Panią Teresą Sojką dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Zebrzydowicach.

W czasie spotkania Pani dyrektor podzieliła się z dziećmi ważnymi informacjami dotyczącymi swojej przygody z książkami od najmłodszych lat i zamiłowania do czytania, księgozbioru biblioteki, zasad wypożyczania książek, możliwości korzystania z zasobów bibliotecznych przez najmłodszych czytelników, zachęciła do aktywności czytelniczej- czytania książek, które są nie tylko źródłem wiedzy i oknem na świat, ale też przyjaciółmi człowieka. Dzięki spotkaniu zrozumieliśmy, że książka, to szansa na zdobycie wiedzy, rozwijanie zainteresowań oraz pasji czytelniczych. Z pewnością rozbudzi to w nas miłość do książek i przyczyni się do częstych wizyt w bibliotece.