Konkurs plastyczny dla uczniów klas I „Świąteczny Aniołek”

W grudniu zorganizowano szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych „Świąteczny Aniołek”.

Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych oraz uwrażliwianie dzieci na poznanie i kultywowanie tradycji i symboliki bożonarodzeniowej. Regulamin konkursu przewidywał zarówno prace przestrzenne jak i płaskie. Napłynęło 25 prac konkursowych. Dzieci wykazały się ogromną inwencją i pomysłowością, włożyły wiele serca i wysiłku, ale powstały prawdziwe „cudeńka”. Jury oceniło prace, przyznając nagrody i wyróżnienia. Dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Wszystkie prace konkursowe zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1. Forma płaska:

1 miejsce Tymek Kwiczala kl. 1b

2 miejsce Amelia Sikora kl. 1b

3 miejsce Agata Stawarczyk kl. 1a

1. Forma przestrzenna:

1 miejsce: Oliwia Parchańska, Antoni Krótki, Ania Danilczuk kl. 1b, Lena Gocman, Natalia Mol, Dominik Pagacz kl. 1a

2 miejsce: Krzyś Kociołek, Łukasz Feruga, Sabina Stańczyk kl. 1a, Nikola Dawidowicz, Nadia Węglarzy, Lena Żebrok kl. 1b

3 miejsce: Milena Kopica, Alicia Musiołek Pieretti kl. 1a, Lena Chwolek, Julia Lachawiec kl. 1b

Wyróżnienia: Karolina Bąkowska, Kasia Buryan, Wojtek Grygierek kl. 1b, Michał Nowak, Zuzia Rothkegel, Julia Barycka kl. 1a