"Wczoraj przedszkolaki, a dzisiaj pierwszaki" - kl. 1a

21 października odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie dzieci z klasy 1a na uczniów naszej szkoły. Uroczystość odbyła się w niecodziennych okolicznościach, bez udziału rodziców.

Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny, w czasie którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach i tańczyły. Następnie uczniowie złożyli ślubowanie, a po nim Pani Dyrektor Aleksandra Prószyńska wielkim ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia. Wychowawczyni pani Agnieszka Herok rozdała dyplomy i drobne upominki od Rady Rodziców. Na zakończenie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości, a szczególnie jej bohaterów- pierwszoklasistów.