Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

W Szkole Podstawowej w Zebrzydowicach rok szkolny 2020/2021 rozpoczniemy dnia  1 września 2020r.

W związku z zagrożeniem epidemicznym do szkoły może przyjść uczeń,  bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. To samo dotyczy również opiekuna.  Nie organizujemy wspólnej akademii, a uczniowie będą przychodzić do szkoły na różne godziny i tak:

• Klasy 1 – spotkają się z wychowawcami na boisku placu zabaw przy „starej szkole”, przy ul. E. Orzeszkowej o godz.  10.00 tu nastąpi spotkanie z wychowawcami.
  • Klasy 2 - spotkają się z wychowawcami w klasach w „starej szkole”, przy ul. E. Orzeszkowej o godz. 9.00
  • Klasy 3 - spotkają się z wychowawcami w klasach, w „starej szkole”, przy ul. E. Orzeszkowej o godz. 8.00

Uczniowie do budynku szkoły będą wchodzić bez opiekunów, w klasach nastąpią spotkania organizacyjne z wychowawcami, dzieci otrzymają stosowne informacje na kartkach.

Przed wejściem do budynku każdy uczeń obowiązkowo zdezynfekuje ręce.

• Klasy 4-te, spotkają się z wychowawcami na boisku orlik przy budynku przy ul. J. Kochanowskiego 55 o godz. 9.00.tu nastąpi spotkanie z wychowawcami.
  • Klasy  5-te i  6-te spotkają się z wychowawcami w klasach w budynku przy ul. J. Kochanowskiego 55 o godz. 9.00
  • Klasy 7-me i 8-me spotkają się z wychowawcami w klasach w budynku przy ul. J. Kochanowskiego 55 o godz. 8.00

Uczniowie do budynku szkoły również wchodzić będą bez opiekunów, w klasach nastąpią spotkania organizacyjne z wychowawcami.

Przed wejściem do budynku każdy uczeń obowiązkowo zdezynfekuje ręce.

W drodze do szkoły oraz w szkole obowiązują zasada zachowania dystansu społecznego oraz zasady higieny.

Na stronie szkoły zostaną umieszczone procedury dotyczące funkcjonowania placówki w związku z zagrożeniem epidemicznym.