KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Uczniowie naszej szkoły zajęli najlepsze miejsca w gminnym w konkursie plastycznym organizowanym przez GOK w Zebrzydowicach.

Zadaniem uczniów szkół z gminy Zebrzydowice było wykonanie kartki z okazji Świąt Wielkanocnych,  celem było: rozwijanie aktywności twórczej dzieci i

młodzieży, kształtowanie wrażliwości estetycznej i artystycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych a także pogłębienie wiedzy

na temat tradycji i symboli związanych z Wielkanocą. Do konkursu wpłynęło 86 prac.

I tak wyglądało podium tego konkursu;

I miejsce – Mateusz Till z 1a

II miejsce – Maria Brachaczek z 1b

III miejsce – Franciszek Fiedor z 1b, Agnieszka Miczek z 1b

Wyróżnienie: Łukasz Durczok z 2c , Amelia Benek z 1a, Piotr Mikietyn z 2b, Piotr Siwak z 2a.

Wyniki konkursu dzieci klas starszych:
w kategorii wiekowej kl. 4-6:  I miejsce Magda Gojowy i Anna Fujcik kl. V b,
                                         II miejsce: Szymon Salamon kl. IV a,

wyróżnienie: Krętosz Julia kl. Va, Giza Piotr kl. IVa, Maurycy Twardzik kl.V b.
w kategorii  kl. 7- 8:  I miejsce Natalia Lach kl. VIIa,

II miejsce Joanna Grzybek kl. VIIa i Michał Wawrzyczek kl. VIIc,

III miejsce Justyna Głowania kl. VIIb i Dominika Ziemianin kl. VIIc

wyróżnienia: Emilia Chmielniak kl. VIIb, Nikola Świerczek kl. VIIc, Zuzanna Kasza kl. VIIb.

Bardzo serdecznie gratulujemy. Super, że mimo pandemii i nauczania zdalnego nasi uczniowie znaleźli chęci i czas, by stworzyć pracę na konkurs.