Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Zawody w piłkę nożną chłopców odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: kl. IV-VI i VII-VIII.

Starsza grupa przegrała w gminnych zawodach z SP Kończyce Małe i odpadła z dalszych rozgrywek. Natomiast bardzo dobrze spisała się młodsza drużyna. Najpierw zdobyła I miejsce w gminnych zawodach pokonując SP Kaczyce i SP Kończyce Małe. Następnie również bardzo dobrze wypadła na zawodach grupowych (półfinałach powiatu) wygrywając swoje mecze i awansując do ścisłego finału Mistrzostw Powiatu Cieszyńskiego. W eliminacjach pokonali SP nr7 Cieszyn 4:1 i SP nr4 Cieszyn 2:0. Skład drużyny: R. Rothkegel, M. Tyrała, Ł. Lipka, K. Loter, J, Kędzierawski, K. Bednarczyk, W. Kopiec, Sz. Kopel, R. Sabiniok. Zespołem pokierowali p. J. Wachtarczyk (trener) i G. Kukuczka.